Greitieji kreditai: viskas nuo A iki Z

kreditaiGreitieji kreditai sulaukia įvairių atsiliepimų. Vieniems jie tarsi išsigelbėjimas staiga pritrūkus pinigų, kitiems – nereikalinga paslauga. Pasitaiko ir tokių, kuriems greitieji kreditai – tarsi būtinybė. Kaip nepakliūti į spendžiamus spąstus ir nesusižavėti lengvais pinigais?

Visų pirma, bet kuri save gerbianti greitųjų kreditų bendrovė nepatikės savo siūlomų pinigų bet kam. Norint gauti greitąjį kreditą, reikia užpildyti tam skirtą anketą ir joje nurodyti tikslius duomenis: asmens, darbovietės, gaunamų pajamų ir turimų įsipareigojimų skaičių.

Dirbantys profesionalai atidžiai peržiūri duomenis ir nusprendžia, kokį kreditą galima suteikti (ar išvis jį galima suteikti). Siekiant išvengti apgavystės atvejų, kai pinigais nori pasinaudoti kitas žmogus ar asmuo, neturintis jokių galimybių paskolą grąžinti, duomenys kruopščiai tikrinami. Daugelis įmonių susisiekia su paskolos prašytoju ir jį savotiškai patikrina: greitai paklausia klausimų, į kuriuos galėtų atsakyti tik tas žmogus bei įsitikina paskolos atidavimo galimybėmis.

Paaiškėjus, jog paskola norima gauti apgavystės būdu, kreipiamasi į policiją. O pateikus netikslius ar melagingus duomenis, rizikuojama paskolos išvis negauti nei pasirinktoje, nei kitoje bendrovėje, nes šios paprastai dalinasi duomenimis, siekiant išvengti nemalonių atvejų bei nemokių klientų. Todėl derėtų tiksliai įvertinti poreikius bei galimybes.

Be to, nereikėtų pamiršti, kad greitieji kreditai, nors ir suteikiami internetu ar sms žinute, yra rimtas įsipareigojimas. Tai įrodo virtualus sutarties pasirašymas bei sutikimas su greitųjų kreditų bendrovės taisyklėmis. Todėl būtina jas perskaityti, kad vėliau nekiltų jokių nemalonumų.

Nors šios paslaugos gausiai reklamuojamos ir pateikiamos tarsi žaidimo forma, jos tikrai negarantuoja lengvų pinigų. Prieš pasinaudojant paslaugomis, visuomet galima susisiekti su kreditus teikiančioje įmonėje dirbančiais ekspertais, kurie patars, kokia paskolos suma geriausia bei parinks individualų kredito grąžinimo grafiką.

Nesusidūrus su šiomis bendrovėmis, priimti individualius sprendimus gali pasirodyti sudėtinga, nes sąlygos atrodo viliojančiai, tad norisi skolintis daugiau ir daugiau. Kol greitieji kreditai tampa kasmėnesiniu ar net kassavaitiniu reiškiniu. Tai nėra greitųjų kreditų bendrovių tikslas. Jos steigiasi tam, kad teiktų naudingas, o ne žlugdančias paslaugas. Tad bet kuris pilietis, nusprendęs pasinaudoti greituoju kreditu, turėtų nepamiršti, jog atsakomybę prisiima pats.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *